info@rychlopujcky.eu

Rychlá online půjčka bez ručení do 10 minut

Neztrácíte čas zbytečným papírováním, ani nečekáte na zdlouhavé schvalování. Vše můžete zvládnout do 10 minut od požádání o půjčku.

Nemusíte nikam chodit. Vše vyřešíte v klidu z domova na počítači nebo po telefonu. Všechny rychlé půjčky najdete na jednom místě.

Bez poplatku předem

Rychlé vyřízení online

Na cokoliv chcete

Půjčka s opakovaným čerpáním až 250 000 Kč

S Flexibilní půjčkou můžete splácet víc nebo míň, jak sami zrovna chcete. Stačí posílat jen minimální splátku. Půjčku můžete opakovaně čerpat. Půjčka je určena pro zaměstnance, důchodce i osoby samostatně výdělečně činné. Flexibilní půjčka je nebankovní půjčka s velmi nízkými úroky a průhlednými poplatky. Poskytována je od 10 000 Kč do 250 000 Kč a splatnost je flexibilní. Žádný ručitel, žádná zástava, stačí 2 doklady totožnosti a stálý příjem.

Rychlá půjčka s opakovaným čerpáním až 30 000 Kč

Se všemi klienty uzavíráme smlouvu na jeden rok. Obdobně jako u kontokorentního nebo revolvingového úvěru můžete postupně čerpat a splácet až do výše schváleného limitu po dobu jednoho roku. Žádost o půjčku umíme schválit on-line do pěti minut od vyplnění žádosti bez telefonického kontaktování a peníze Vám vyplatit během několika vteřin. Doklad o příjmu nevyžadujeme.

Sloučení nevýhodných půjček až 600 000 Kč

Můžete sloučit všechny typy finančních půjček od spotřebitelských úvěrů, přes nebankovní půjčky, kontokorent až po kreditní karty do výše 600 000 Kč. Papírování spojené s ukončením stávajících půjček vyřídíme za vás.

Až 10 000 Kč na 30 dní

Rychlá online půjčka bez ručení do 10 minut na cokoliv.

Žádné poplatky předem

Vše vyřídíte online

Peníze do 10 minut na účet