info@rychlopujcky.eu

Výhody nebankovních společností: Znáte je?

Nebankovní společnosti se nás snaží zlákat svými výhodnými nabídkami již nějaký ten pátek. Pojďme si společně představit ty nejlákavější z nich.

Nebankovní společnosti se v posledních letech těší velké oblibě. Pojďme si představit některé jejich výhodné nabídky úvěrových produktů, které přispěly k jejich oblíbenosti.

Nabídky nebankovního sektoru využije většina lidí v případě, kdy potřebujeme určitý obnos peněz co možná nejdříve. Ocení je ale za situace, kdy jim banka odmítne úvěr nabídnout. Zkrátka pokud toužíte po benevolentnějších podmínkách, tak je pro vás úvěr od nebankovní společnosti tou správnou volbou.

Jde to i doložení příjmu

Podmínkou pro získání úvěru v bance je pravidelný příjem. Ten samozřejmě může pocházet z nejrůznějších zdrojů, ale žadatel musí bance prokázat, že je dlouhodobě schopen splácet. Pokud tomu tak není, s největší pravděpodobností odejde s nepořízenou. Pro banku by to byl až příliš velký risk, který se nemůže dovolit. Navíc jí to ani zákon o spotřebitelském úvěru nedovoluje. Pokud se v podobné situaci ocitnete, ještě není zapotřebí ztrácet hlavu. Právě pro takové situace jsou tu ještě nebankovní společnosti, které se mnohdy na výši příjmu příliš neohlíží.

Nebankovní úvěr vyřídíte velmi rychle, navíc k jejímu schválení není mnohdy vyžadováno ani doložení příjmů žadatele. Úvěr je možné sjednat i online nebo v některé z poboček společnosti. V takové situaci jsou většinou peníze žadateli k dispozici hned při podpisu smlouvy. Znáte jednodušší způsob jak si půjčit?

Benevolentní podmínky pro každého

Záznam v některém z registrů dlužníků? Problém, se kterým se potýká celá řada Čechů. Pro banku jasný ukazatel nedůvěryhodnosti žadatele a také důvod k zamítnutí žádosti o úvěr. Většina nebankovních společností však do registrů nenahlíží nebo neberou negativní záznam v potaz. Co z toho vyplývá? Na úvěr od nebankovní společnosti mohou dosáhnout i rizikový žadatelé, kteří by v bance nikdy neměli šanci.